Logo
عضویت در وبسایت مامان تک

ورود به وبسایت مامان تک

سنگ صبور | یکشنبه , ۱۳۹۶/۹/۲۶
برای امشب هنوز مطلبی ارسال نشده است.
سنگ صبور | گزیده ای از شب های قبل

سلام.من پسری ۲۳ ساله هستم که حدود ۶ ساله با دختر خانمی که ۱ سال از من بزرگ تر هستن در ارتباط هستم یعنی اوایل خیلی جدی نبود و خیلی اتفاقی آشنا شدیم و خیلی معمولی باهم در ارتباط بودیم و از اتفاقات روز مره ای که توی زندگیمون بود حرف میزدیم و هفته ای ده روزی یک بار پیام میدادیم برای هم،همینطور چند سال گذشته و الان قضیه کم کم جدی شده و ما به شدت به هم وابسطه شدیم.اینو هم بگم که این ... (ادامه)

سلام.من پسری ۲۳ ساله هستم که حدود ۶ ساله با دختر خانمی که ۱ سال از من بزرگ تر هستن در ارتباط هستم یعنی اوایل خیلی جدی نبود و خیلی اتفاقی آشنا شدیم و خیلی معمولی باهم در ارتباط بودیم و از اتفاقات روز مره ای که توی زندگیمون بود حرف میزدیم و هفته ای ده روزی یک بار پیام میدادیم برای هم،همینطور چند سال گذشته و الان قضیه کم کم جدی شده و ما به شدت به هم وابسطه شدیم.اینو هم بگم که این ... (ادامه)

شوهرم 44 سالشه، سه ساله ازدواج کردم و یه پسر دو ساله دارم. شوهرم خیلی رفتار های بچه گانه داره،به خودش و احساساتش تو جمع مسلط نیست. به خودش نمیرسه، لباس مرتب نمیپوشه، حتی مسواک هم نمیزنه. من شاغلم ولی شوهرم اصلا رعایت نمیکنه. خیلی پرتوقعه .یه بار گفتم خسته ام گفت مگه تو مزرعه کار کردی !!! مگه گاو دوشیدی!!!! ولی خودش همش از خستگی و درد قسمتای مختلف بدنش حرف میزنه. با پسرمم درست ... (ادامه)
لهعاگنااتبیبقبببلببلعیو گفته:

تخهلگتبدابدتفبدنه

میخوام از همسرم جدا بشم..بااینکه دوست ندارم واز طلاق متنفرم.من یه دختر2ساله دارم.عاشق زندگیم ودخترم هستم هروقت بهش فکرمیکنم که میخوام جداشم ودخترم آسیب میبینه کلی دلم میگیره من عاشقشم چون بعد5سال خدا بهمون بچه داد.ولی دیگه صبرم تموم شده بخدا از دست همسرم خیلی دلخورو ناراحتم..هرچند وقت یکبار دعوا وقهر ولی با آشتی میکنیم وچند وقت بعد باز دوباره روز از نو ....یکی نیست کمک کنه خیلی دلم گرفته ست

سلام .من29 سالمه و زنم 24 سالشه .3 ساله عقد کردم و حدود 9 ماهه عروسی کردم از اولش زنم دست بزن داشت توهین میکرد حرفای رکیک میزد همش شک داشت.تحمل کردم گفتم یواش یواش درست میشه فعلا اوایل زندگی هست بزرگتر میشیم با تجربه تر میشیم درست میشه ولی نشد که نشد رفته رفته بدتر شد نمیدونستم چیکارکنم دیگه به کی بگم دیگه.1 جلسه رفت مشاوره دیگه نرفت.به خانوادش گفتم ..حرف زدم باهاش ..ته ... (ادامه)

من تقریبا ده سال است که ازدواج کردم قبل از ازدواج یا همان اوایل زندگی شدیدا روی نماز حساس بودم طوری که صدای اذان رو میشنیدم بدنم به لرز می افتاد و دنبال مکانی برای نماز بودم بعد از چند ماه از ازدواجم متوجه شدم همسرم نماز نمیخاند درصورتی که ایشان کربلا رفته و ادم مذهبی هستند یا حداقل اینجوری نشان میدهد اوایل برام خیلی سخت بود و هر کاری کردم نتونستم نماز خوانش کنم خجالت اوره ا ... (ادامه)

مشکل من با شوهرم ماموریت رفتن های زیادش هست. از 30 روز هر ماه 21 روز باید بره بندر عباس ماموریت و من هم تنها. وقتی هم بهش میگم میگه کارم اینجوری چکنم ولش کنم باید برم مسافرکشی.😭

سلام.چه جوری با آدمی زندگی کنم که اصلا حرف نمیزنه؟؟وقتی که داغون وبهم ریخته هستم شوهرم به جای حرف زدن سوالهای بی ربط میپرسه...مثلا اینکه کفشات چطورن؟؟!!!خیلی از زنان شاکی هستند که از غرغرهای شوهرم خسته شد من در حالی که شوهرم اصلأ غر نمیزنند

با سلام شوهر من اخلاق بسير تند و عصبي داره و خيلي تحت تأتير خانواده اش است بطوريكه همه چيز خونمون رو براي مادر شوهرم تعريف مي كنه از همه چيز ما خبر دارن و شوهرم تحت تأتير حرفاشون، تا حدي كه مي خوام جدا شم،من بايد چيكار كنم؟ لطفا راهنماييم كنين

سلام. زنم 45 روزه قهر کرده رفته خونه باباش و هنوز هیچ تماسی بین ما صورت نگرفت. با اینکه میدونم 90% اون مقصره ولی خیلی دلم براش تنگ شده و میخوام برگرده. ولی موندم اون با اینکه زنه و باید احساس بیشتری داشته باشه چرا هیچ عکس العملی نشون نمیده آیا اون دلش برام تنگ نشده و دوسم نداره؟ ما چند ده بار با هم قهرکردیم و همیشه من برای آشتی پا پیش میذاشتم ولی این بار نمیخوام کاری بکنم تا ب ... (ادامه)

سلام. همسر من از ابتدای ازدواج به متاهل بودن علاقه ای نداشت و الان با گذشت 5 سال از زندگی مشترک قصد متارکه دارد. من به شدت همسرم رو دوست دارم و ایشون هم طبق گفته هاشون من رو دوست داره و من همسر کاملی هستم اما نمیخواد به اصطلاح زن داشته باشه .من گفتم چون خودش قصد جدا شدن داره خودش اقدام کنه . الان 4 روز هست منزل پدرشون رفتند. من با مادرشون در ارتباط هستم ایشون همسرم رو م ... (ادامه)

سلام من شش ساله ازدواج کردم و دو فرزند دارم چندماهی هست که شوهرم جدا از من میخوابه و به بهانه خسته بودن جلوی تلویزیون میخوابه و من توی اتاق خواب با وجود اینکه پا به ماه و با دار بودم تنها میخوابیدم الان هم که زایمان کردم اصلا توجهی بهم نداره با اینکه میبینه من خیلی اذیت میشم و همیشه چشمانم اشکی هست اما اصلا به روی خودش نمیاورد و به من حتی جلوی بقیه بی توجهی میکند خیلی خسته وتنهام کمکم کنید

سلام. من و همسرم 4 ساله که با هم ازدواج کردیم و با همه ی بالا پایینایی که از اول تا حالا داشتیم، زندگی خوبی داریم خدا را شکر. البته تا همین دو سال پیش گاهی تنش های شدیدی بینمون ایجاد می شد. اما یک سال اخیر و به ویژه بعد از باردار شدنم خیلی به هم نزدیک تر شدیم. مشکلی که چند سالیه ذهن منو درگیر خودش کرده، پوششم هست. من موقع ازدواج چادری بودم ولی از همون دو سال پیش نظرم نس ... (ادامه)

سلام به همه ی دوستای عزیزم.راستش یه مسئله ای واسم پیش امده ازتون کمک میخوام. یک ماه پیش با رضایت همسر برای یک هفته رفتم خونه ی پدریم. روزی که برگششتم خونه (شوهرم خونه نبود) کیف برادر شوهرم رو توی خونه دیدم .ولی خودش خونه نبود . رفتم توی اشپزخونه دیدم خیلی بوی سیگار میاد (من از سیگار متنفرم) سطل زباله رو که باز کردم توش پر از ته سیگار بود. کار برادر شوهرم بود خیلی ناراحت شدم ک ... (ادامه)

سال نو را به همه شما دوستان تبریک میگم. امیدوارم سال خوب و خوشی داشته باشین. لطفا برای ما هم دعا کنید تا امسال بالاخره ما هم بتونیم طعم مامان و بابا شدن رو بچشیم.

سلام. کسی میدونه تو دوران شیردهی باید چه قرص ضدبارداری بخوریم که شیرم خشک نشه و عوارض نداشته باشه؟

بچه ها مي دونين اگه تور پرده رو با سرب هاي پايينش بندازم تو ماشين لباسشويي خراب نميشه؟

من تا چند وقت دیگه دارم عقد می کنم با یه پسری که خیلی خوب هستش و هیچ مشکلی هم وجود نداره و هم خانواده اون و هم خانواده من از این که این وصلت اتفاق بیفته خیلی راضی هستند، فقط یه چیزی هست که تو این چند وقته اعصاب منو ریخته به هم. به نظر شما صداقت با شریک زندگیش در مورد مسایلی که آدم قبل از ازدواج داشته خیلی ضروریه؟ یعنی باید اگر فرضا چیزی بوده به شریک آینده زندگیش بگه یا نه؟

سریال روزهای بیقرار رو کی میبینه؟ امشب خیلی بدور تموم شد
شما هم اگر مایل بودید، میتونید صحبتتون رو اینجا با دیگران مطرح کنید:
Logo

مامان تک

وبسایت مامان تک، مرجع راهنمای والدین در باروری، ناباروری، بارداری، زایمان، تربیت و سلامت نوزاد، کودک، نوجوان و خانواده و حل مشکلات پدر و مادر با مشاوره رایگان می باشد. ما اعتقاد داریم هر حرکت اثربخشی در جامعه باید از کودکان آغاز شود و شرط اول آن، داشتن آگاهی و دارا بودن یک مرجه راهنمای مناسب می باشد. وبسایت مامان تک می کوشد در راستای آموزش والدین از بدو بارداری تا تربیت کودک، مشکلات مربوط به باروری و ناباروری، زایمان، روابط بین پدر و مادر همچنین و سلامت خانواده، از تمام ظرفیت های موجود در بستر فضای مجازی بهترین استفاده را کسب کند.
کودک من و شما قرار است در آینده در جامعه ای زندگی کند که فرزندان دیگران هم در همان جامعه خواهند زیست، به همین دلیل برای آرامش فرزندان خویش باید به تربیت صحیح دیگر کودکان این جامعه کمک کنیم، به همین دلیل اگر مطالب این وبسایت را در سایت های خود قرار میدهید و یا از آن در هرجای دیگری که فکر می کنید می تواند در این امر مهم تاثیر داشته باشد، استفاده می کنید از لحاظ ما کار بسیار پسندیده هم می کنید و نه تنها هیچ اشکالی ندارد که بسیار هم خوب و عالی است اما لینک منبع خبر که وبسایت مامان تک میباشد را نیز درج بفرمایید تا اصالت مطلب از بین نرود. قابل ذکر است که لینک هر مطلب در انتهای هر مقاله قرار گرفته است
 
logo-samandehi