Logo
عضویت در وبسایت مامان تک

ورود به وبسایت مامان تک

   چگونه از نارس شدن نوزاد جلوگیری کنیم؟
فوق تخصص نوزادان گفت: مادران قبل از بارداری حتی از لحاظ بهداشت دهان و ترمیم دندان‌های خراب مورد معاینه و درمان قرار گیرند.

۱۳۹۶/۲/۷
نوزاد نوزاد نارس
	   نحوه مراقبت از نوزاد نارس
نوزادان نارس تا زمانیکه اضافه وزن مداوم و ثابت روزانه در محیط خارج از انکوباتور( گرمخانه) را نداشته باشند از بیمارستان مرخص نمی شوند.

۱۳۹۶/۲/۳
نارس نوزاد نارس
	   مشکلات نوزاد نارس، آمادگی داشته باشید!(1)
اگر نوزاد شما زودتر از موعد به دنیا آمده است، شما باید در قبال او خیلی صبور باشید.

۱۳۹۶/۲/۱
نوزاد نارس مشکلات نوزاد نارس
	   مشکلات نوزاد نارس، آمادگی داشته باشید!(2)
اگر نوزاد شما زودتر از موعد به دنیا آمده است، شما باید در قبال او خیلی صبور باشید و شب‌های متعددی انتظار شب بیداری را داشته باشید.

۱۳۹۶/۲/۱
مشکلات نوزاد نوزاد نارس
	   مراقبت از نوزاد کم وزن، نکات مهم
به یاد داشته محبت مادرانه برای نوزاد کم وزن کافی نیست و شما باید راه و رسم مراقبت از فرزندتان را به خوبی بلد باشید.

۱۳۹۵/۱۱/۲۳
نوزاد نارس نوزاد کم وزن
	   وزن نوزاد در بدو تولد، اثر آن بر گلوکز خون
این تحقیق، یکی از بزرگ‌ ترین و قدیمی‌ ترین تحقیقات طولانی درباره مسئله وزن کم بچه‌ ها در زمان تولد بوده است.

۱۳۹۵/۹/۹
نوزاد نارس نوزاد کم وزن
	   روش مراقبت از نوزاد نارس، راهکار
تولد نوزادان زودتر از موعد طبیعی یکی از مهم ترین دغدغه ها و نگرانی های زوج ها به ویژه مادران جوانی است که در انتظار تولد فرزندشان به سر می برند...

۱۳۹۵/۹/۲۱
نارس بیماری نوزاد
	   چگونگی مراقبت از نوزاد نارس
نوزادی که زودتر از پایان مدت کامل بارداری به دنیا می آید، آن قدر پدر و مادر را غافلگیر می کند که بعد از گذشت سال ها والدین از خاطرات آن روزها به تلخی یاد می کنند.

۱۳۹۵/۹/۱۵
نارس نوزاد نارس
	   تولد نوزاد نارس، صداها را می شنود؟
نوزادان پس از تولد، صدای مادرشان را با صدای دیگر زنان، ترجیح می دهند.

۱۳۹۵/۹/۲۷
نوزاد نارس تولد نوزاد نارس
Logo

مامان تک

وبسایت مامان تک، مرجع راهنمای والدین در باروری، ناباروری، بارداری، زایمان، تربیت و سلامت نوزاد، کودک، نوجوان و خانواده و حل مشکلات پدر و مادر با مشاوره رایگان می باشد. ما اعتقاد داریم هر حرکت اثربخشی در جامعه باید از کودکان آغاز شود و شرط اول آن، داشتن آگاهی و دارا بودن یک مرجه راهنمای مناسب می باشد. وبسایت مامان تک می کوشد در راستای آموزش والدین از بدو بارداری تا تربیت کودک، مشکلات مربوط به باروری و ناباروری، زایمان، روابط بین پدر و مادر همچنین و سلامت خانواده، از تمام ظرفیت های موجود در بستر فضای مجازی بهترین استفاده را کسب کند.
کودک من و شما قرار است در آینده در جامعه ای زندگی کند که فرزندان دیگران هم در همان جامعه خواهند زیست، به همین دلیل برای آرامش فرزندان خویش باید به تربیت صحیح دیگر کودکان این جامعه کمک کنیم، به همین دلیل اگر مطالب این وبسایت را در سایت های خود قرار میدهید و یا از آن در هرجای دیگری که فکر می کنید می تواند در این امر مهم تاثیر داشته باشد، استفاده می کنید از لحاظ ما کار بسیار پسندیده هم می کنید و نه تنها هیچ اشکالی ندارد که بسیار هم خوب و عالی است اما لینک منبع خبر که وبسایت مامان تک میباشد را نیز درج بفرمایید تا اصالت مطلب از بین نرود. قابل ذکر است که لینک هر مطلب در انتهای هر مقاله قرار گرفته است
 
logo-samandehi