Logo
عضویت در وبسایت مامان تک

ورود به وبسایت مامان تک

   طلاق و عواقب مخرب آن برای کودک
با افزایش سریع طلاق در سال‏های اخیر، روان‏شناسان و محققان به تدریج به اهمیت این واقعه پراسترس در رشد و سازگاری کودکان پی برده ‏اند.

۱۳۹۶/۲/۷
طلاق کودک طلاق
	   تربیت کودک طلاق، چند نکته کلیدی
در خیلی از طلاق‌ها شاهد این موضوع هستیم که کودک پس از سال‌ها بنا به شرایطی مجبور است از والد خود جدا شود و نزد والد دیگر برود.

۱۳۹۶/۲/۳
تربیت کودک طلاق تربیت کودک
	   فرزند طلاق، چگونگی رفتار
بچه‌ها دوست ندارند این جدایی را باور کنند و تا مدتی در فاز انکار باقی می‌مانند.

۱۳۹۶/۲/۱
تربیت کودک بعد از طلاق فرزندپروری
	   شایع ترین اختلالات در کودکان طلاق
ناراحتی های روحی و روانی در فرزندان می تواند منجر به بروز مشکلاتی در سلامتی جسمی و روحی آنها شود.

۱۳۹۵/۱۱/۲۳
طلاق والدین طلاق و فرزندان
	   کودکان تک والدین، نگرانی جامعه
خانواده در تمام کشورها از جمله ایران دستخوش تغییر و تحولاتی شده است.

۱۳۹۵/۱۰/۱
کودکان تک والد خانواده های تک والدینی
	   روانشناسی کودک طلاق، رفتار صحیح
بچه ها در این مدت احتیاج به توجه والدین دارند.وقتی زن و شوهر می خواهند از هم جدا شوند اغلب مشکلات و نگرانی های فرزندشان را درک نمی کنند.

۱۳۹۵/۱۰/۱۳
طلاق والدین طلاق و اضطراب کودکان
	   تاثیر خیانت والدین بر فرزندان، بدانید!
با چشمی غمگین و د‌لی پرخون، روی سرامیک‌ های کف راهروی د‌اد‌گاه، انعکاس نخستین تصویر‌‌ همان زن جذابی را د‌ید‌ که فکر نمی‌کرد‌ لکه چرکین آسمان آبی زند‌گی‌ اش شود‌.

۱۳۹۵/۱۰/۲۵
خیانت شوهر به زن خیانت همسر به شوهر
	   مشکلات فرزندان طلاق
فرزندان دختر و پسر هر دو به یک اندازه در این موقعیت ها آسیب می بینند.

۱۳۹۵/۹/۲۷
فزندان طلاق تبعات طلاق
Logo

مامان تک

وبسایت مامان تک، مرجع راهنمای والدین در باروری، ناباروری، بارداری، زایمان، تربیت و سلامت نوزاد، کودک، نوجوان و خانواده و حل مشکلات پدر و مادر با مشاوره رایگان می باشد. ما اعتقاد داریم هر حرکت اثربخشی در جامعه باید از کودکان آغاز شود و شرط اول آن، داشتن آگاهی و دارا بودن یک مرجه راهنمای مناسب می باشد. وبسایت مامان تک می کوشد در راستای آموزش والدین از بدو بارداری تا تربیت کودک، مشکلات مربوط به باروری و ناباروری، زایمان، روابط بین پدر و مادر همچنین و سلامت خانواده، از تمام ظرفیت های موجود در بستر فضای مجازی بهترین استفاده را کسب کند.
کودک من و شما قرار است در آینده در جامعه ای زندگی کند که فرزندان دیگران هم در همان جامعه خواهند زیست، به همین دلیل برای آرامش فرزندان خویش باید به تربیت صحیح دیگر کودکان این جامعه کمک کنیم، به همین دلیل اگر مطالب این وبسایت را در سایت های خود قرار میدهید و یا از آن در هرجای دیگری که فکر می کنید می تواند در این امر مهم تاثیر داشته باشد، استفاده می کنید از لحاظ ما کار بسیار پسندیده هم می کنید و نه تنها هیچ اشکالی ندارد که بسیار هم خوب و عالی است اما لینک منبع خبر که وبسایت مامان تک میباشد را نیز درج بفرمایید تا اصالت مطلب از بین نرود. قابل ذکر است که لینک هر مطلب در انتهای هر مقاله قرار گرفته است
 
logo-samandehi