Logo
عضویت در وبسایت مامان تک

ورود به وبسایت مامان تک

   اگر کودک داعشی رمان خوانده بود
کسانی که رمان می‌خوانند میان انسان‌ ها بیشترین قدرت همدلی با دیگران را دارند.

۱۳۹۶/۲/۸
انفجار بروکسل کتاب کودک و نوجوان
	   قصه گويی براي كودكان، چه تأثیری دارد؟
ادبیات كودكان عبارت است از تلاشی هنرمندانه در قالب كلام، برای هدایت كودك به سوی رشد، با زبان و شیوه ای مناسب و در خور فهم او.

۱۳۹۶/۲/۳
قصه کودک قصه گویی برای کودکان
	   تأثیر لالایی بررشد کودک
نوزادان صدای مادر خود را بهتر از صدای پدر خود تشخیص می‌دهند؛ چرا که مادرها با صدای ملایم و آهنگین با نوزادان صحبت می‌کنند.

۱۳۹۶/۲/۱
لالایی کودک لالایی مادرانه
	   انتخاب کتاب برای بچه، در سنین مختلف
ابتدا کتاب هایی را انتخاب کنید که تصاویری واضح، ساده و رنگی از چیزهایی داشته باشد که کودک هر روز در دنیای پیرامون خود می بیند.

۱۳۹۵/۱۱/۲۳
کتاب برای کودک کتاب برای نوپا
	   کتابخوانی برای کودک، با ریتم اجرا کنید
برای تأثیرگذاری بیشتر داستان والدین می‌ توانند در بیان داستان برای کودک نقش بازی کنند.

۱۳۹۵/۸/۲۵
قصه کودک کتاب خواندن برای کودک
	   قصه برای کودک، خیالی نگویید!
آنچه دارای اهمیت است این است که داستان گویی کودک به لحاظ روان شناسی قواعد و قوانین خاص خود را دارد وهمانطور که فیلم وکارتن غیر اخلاقی اثرات مخرب بر شخصیت کودک دارد کتاب بی مفهوم وغیر اخلاقی نقش یکسان دارد.

۱۳۹۵/۸/۱۹
قصه صوتی کودکان قصه کودک
	   کتاب رنگ آمیزی برای کودک، رشد خلاقیت
آیا کتاب های رنگ آمیزی کودکان مانع از رشد خلاقیت آنها می شود؟

۱۳۹۵/۹/۱
رشد خلاقیت کودک کتاب رنگ آمیزی
	   کتاب قصه کودکان، معیارهای انتخاب درست
انتخاب قصه‌ای که تناسبی با سن کودک ندارد باعث ایجاد اضطراب و ترس در کودک می شود.

۱۳۹۵/۹/۱۲
کتاب برای کودکان کتاب داستان
	کتاب خواندن کودکان، چگونه الگو باشیم؟
به یاد داشته باشید کودکان همیشه رفتار شما را تقلید می‌کنند. بنابراین اجازه دهید کودکتان ببیند که شما مطالعه می‌کنید، حتی یک روزنامه.

۱۳۹۵/۸/۱۵
قصه صوتی کودکان قصه گفتن برای کودکان
Logo

مامان تک

وبسایت مامان تک، مرجع راهنمای والدین در باروری، ناباروری، بارداری، زایمان، تربیت و سلامت نوزاد، کودک، نوجوان و خانواده و حل مشکلات پدر و مادر با مشاوره رایگان می باشد. ما اعتقاد داریم هر حرکت اثربخشی در جامعه باید از کودکان آغاز شود و شرط اول آن، داشتن آگاهی و دارا بودن یک مرجه راهنمای مناسب می باشد. وبسایت مامان تک می کوشد در راستای آموزش والدین از بدو بارداری تا تربیت کودک، مشکلات مربوط به باروری و ناباروری، زایمان، روابط بین پدر و مادر همچنین و سلامت خانواده، از تمام ظرفیت های موجود در بستر فضای مجازی بهترین استفاده را کسب کند.
کودک من و شما قرار است در آینده در جامعه ای زندگی کند که فرزندان دیگران هم در همان جامعه خواهند زیست، به همین دلیل برای آرامش فرزندان خویش باید به تربیت صحیح دیگر کودکان این جامعه کمک کنیم، به همین دلیل اگر مطالب این وبسایت را در سایت های خود قرار میدهید و یا از آن در هرجای دیگری که فکر می کنید می تواند در این امر مهم تاثیر داشته باشد، استفاده می کنید از لحاظ ما کار بسیار پسندیده هم می کنید و نه تنها هیچ اشکالی ندارد که بسیار هم خوب و عالی است اما لینک منبع خبر که وبسایت مامان تک میباشد را نیز درج بفرمایید تا اصالت مطلب از بین نرود. قابل ذکر است که لینک هر مطلب در انتهای هر مقاله قرار گرفته است
 
logo-samandehi